pluk

Otwórz firmę w Polsce


Jak otworzyć firmę w Polsce?


Rejestracja firmy w Polsce jest obecnie bardzo istotna. Powodów jest wiele, jest to dostęp do rynku europejskiego, a także niska stawka podatku dochodowego, którą Polska niedawno przyjęła - 9% i dużo więcej, co sprawia, że Polska jest przedmiotem uwagi przy wyborze w pytaniach: Gdzie otworzyć firma? W jakim kraju zarejestrować przedsiębiorstwo?

Dlatego wielu nie tylko z krajów WNP, ale także od dawna mieszkających w krajach europejskich, otwiera firmy w Polsce i prowadzi działalność handlową nie tylko w Polsce, ale także w Europie, mieszkając w Europie.

W ostatnim czasie wiele polskich i europejskich firm chce budować relacje z pracownikami poprzez system B2B. Z wielu powodów jest to korzystne zarówno dla firm, jak i dla pracowników, gdyż na rachunek bieżący firmy otrzymują większą kwotę, niż gdyby pracowali na umowę o pracę. Tyle, że między dwiema firmami zawierana jest umowa i każda z nich płaci za siebie podatki. To swoboda działania i jednocześnie możesz rejestrować ludzi do swojej firmy i tym samym rozwijać firmę.


Co oferujemy i robimy:


Doradzamy, jaką spółkę otworzyć w Polsce, czyli jak wybrać formę własności, wybrać działalność tak, aby zoptymalizować przychody oraz zminimalizować ryzyko i odpowiedzialność.

2. Rejestracja firmy w Polsce Warszawa od 300 eur.

3. Prowadzimy księgi rachunkowe.

4. Usługa wirtualnego biura (można zamówić bez rejestracji firmy).

5. Usługa Coworking.

6. Wynajem biur w Warszawie.


Najbardziej preferowaną formą rejestracji spółki jest oczywiście Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. Z o.o. - Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. Z o.o. ponieważ umożliwia prowadzenie niemal każdego rodzaju działalności, założyciele firmy nie odpowiadają za zobowiązania spółki, spółka odpowiada kapitałem docelowym, własnośćą.


Co musisz wiedzieć, aby otworzyć firmę w Polsce


  1. Zarząd jest organem spółki i reprezentuje spółkę. Może składać się z jednej osoby lub więcej.
  2. W skład Zarządu mogą wchodzić zarówno założyciele firmy, jak i osoby niebędące założycielami. 
  3. Minimalny kapitał zakładowy polskiej spółki to 5000 zł (obecnie ok. 1200 euro). 
  4. Rejestracja spółki jest wpisana do rejestru sądowego Krajowego Rejestru Sądowego. 
  5. W momencie rejestracji SP.Z.O.O. przypisano status osoby prawnej. 
  6. Wszystkie podmioty gospodarcze są zobowiązane do posiadania indywidualnego numeru NIP. 
  7. Do rejestracji firmy wymagany jest tylko ważny paszport Założyciela.

Jakie dane są potrzebne do rejestracji firmy w Polsce:Ostateczna cena zależy od zakresu usług zgodnie z żądaniem. 

Wszystkie informacje na stronie służą wyłącznie celom informacyjnym i mogą ulec zmianie. Sprawdź u menedżerów dokładne informacje.